SERWIS WENTYLATORÓW

O wydajności i niezawodności urządzeń do wentylacji przesądza troska o ich doskonały stan techniczny. Mając w budynku wentylatory przemysłowe, warto zdecydować się na skorzystanie z dostępnych na terenie całego kraju, specjalistycznych, a zarazem atrakcyjnych cenowo usług naszej firmy, aby cieszyć się wydajnością ich działania. Oprócz profesjonalnej diagnostyki w ramach serwisu zapewniamy także indywidualne podejście do każdego klienta i elastyczne warunki współpracy.

Serwis wentylatorów – Oferta:

  • przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne na terenie całej Polski
  • ocena stanu technicznego wentylatorów przemysłowych
  • pomiary drgań u Klienta
  • doważanie wirników wentylatorów w łożyskach własnych u Klienta
  • montaż wentylatorów przemysłowych
  • szkolenia użytkowników końcowych i montażystów

W trakcie wykonania usługi korzystamy z części zamiennych produkcji OWENT lub renomowanych producentów. Dział serwisu posiada wsparcie działu konstrukcyjnego oraz całej firmy. Dzięki czemu oferujemy:

Kompleksowe remonty wentylatorów w OWENT

Modernizacje wentylatorów przemysłowych

Transport wentylatorów przemysłowych

Gwarancja na wykonane przez nas prace w ramach usługi oraz części zamienne trwa 6 miesięcy.

Zapytania w tym zakresie prosimy składać przez formularz zapytania na stronie.

Kompleksowy serwis wentylatorów

Jako doświadczony producent wentylatorów przemysłowych oferujemy bardzo szeroki wachlarz usług. Nasi wykwalifikowani specjaliści zapewniają wsparcie, które obejmuje profesjonalny montaż tych urządzeń, a także wykonanie rozmaitych prac konserwacyjnych. Ponadto proponujemy przeglądy techniczne – diagnozujemy usterki i błyskawicznie zajmujemy się ich usuwaniem. Działamy sprawnie i skutecznie, bo wiemy, że czas jest kluczowy dla ciągłości funkcjonowania zakładów pracy. Dzięki naszemu wsparciu urządzenia przemysłowe powrócą do pełnej sprawności najszybciej, jak to tylko możliwe.

Decydując się na współpracę z naszą firmą, można liczyć również na regularne przeglądy kontrolne, poziomowanie i kompleksowe usługi serwisowe. Zdobyte doświadczenie, nieustanne poszerzanie wiedzy i praktyczne umiejętności sprawiają, że podejmowane przez nasz serwis wentylatorów działania są sprawne i przede wszystkim skuteczne – wszystkie prace wykonujemy zgodnie z najwyższymi standardami.

Profesjonalne remonty wentylatorów

Oprócz regularnych czynności konserwacyjnych i serwisowych zajmujemy się także jednostkami wymagającymi remontu. Wykonujemy modernizację urządzeń niezależnie od modelu czy specyfikę ich usterek. Realizowane przez naszych fachowców remonty wentylatorów mają gruntowny charakter, czego najlepszym potwierdzeniem gwarancja na wykonane prace. Co więcej, jeśli to konieczne, zadbamy o bezpieczny transport urządzeń i zatroszczymy się o sprowadzenie wysokojakościowych części zamiennych. Zachęcamy do współpracy każdego, kogo interesuje kompleksowy serwis wykonywany przez specjalistów!

Naciśnij, żeby zobaczyć nasze referencje:

DB Energy