Wentylatory osiowe

Zależy nam na tym, aby prezentowana oferta miała charakter kompleksowy. Jednymi z najciekawszych pozycji znajdujących się w asortymencie, są osiowe wentylatory przemysłowe. Występują one w różnych wariantach. W ich przypadku głównym kryterium podziału jest jednak rodzaj wykorzystanego napędu. W zależności od konkretnych potrzeb – może być on bezpośredni lub pasowy. Wentylator osiowy przemysłowy z napędem bezpośrednim służy przede wszystkim do transportu czystego powietrza lub innego medium, którego temperatura nie przekracza 55 stopni Celsjusza. Urządzenia pasowe natomiast świetnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie silnik nie może znajdować się w strudze przetłaczanego medium. Podczas wyboru wentylatora osiowego warto również zwrócić uwagę na wirnik wentylatora. Element ten zbudowany jest z rdzenia osadzonego na piaście oraz z łopatek, których liczba i kąt zależy od wymaganych parametrów.

Wentylatory osiowe – najwyższa jakość wykonania

Jako producent wentylatorów osiowych jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najwyższą jakość urządzeń. Zadbaliśmy o to, aby zostały one zaprojektowane z troską o każdy detal. Wiemy, jak ważne dla naszych Klientów są kwestie związane z niezawodnością i trwałością. Doskonale zadajemy sobie sprawę również z tego, że w przypadku tych produktów które często odpowiadają za wtłaczanie świeżego powietrza do pomieszczeń, nie ma miejsca ani na kompromisy, ani tym bardziej na półśrodki. Decydując się na współpracę z naszą firmą, zyskują Państwo pewność indywidualnego podejścia do zlecenia oraz kompleksowego wymiaru obsługi – od momentu złożenia zamówienia, aż po sam montaż. Fakt, że wentylatory osiowe przy niskim spiętrzeniu mają dużo większy wydatek medium przepływowego niż wentylatory promieniowe – czyni z nich rozwiązanie o bardzo wszechstronnym zastosowaniu. Serdecznie zachęcamy do kontaktu. Nasi doświadczeni doradcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania techniczne i zadbają o to, aby na Państwa wyposażeniu znalazł się produkt, idealnie wpisujący się w konkretne oczekiwania.

 

WOPO – wentylator osiowy przemysłowy

WOPO – wentylatory osiowe do wentylacji hal i pomieszczeń. Wentylatory do montażu w ściennych otworach wentylacyjnych. Wentylatory osiowe charakteryzują się wysoką wydajnością przy relatywnie niskim spiętrzeniu.
Produkowane wielkości: 40, 45, 50, 56, 63, 80.
Zakres parametrów: wydajność 0,06 ÷ 3,2 m3/s, spiętrzenie 40 ÷ 1 300 Pa.

Zastosowanie:
– wentylator odciągowy
– wentylator osiowy przemysłowy
wentylatory przeciwwybuchowe do stref zagrożonych wybuchem EX (0, 1, 2, 20, 21, 22

Możliwe wykonania:
wentylatory przemysłowe w wykonaniu standardowym, z stali węglowej S235
wentylatory przeciwwybuchowe do stref zagrożonych wybuchem EX (0, 1, 2, 20, 21, 22)
– wentylatory przemysłowe w całości wykonane z stali nierdzewnej lub kwasoodpornej


WO (WOO) – wentylator osiowy przemysłowy

WOO – wentylatory osiowe przeznaczone do przetłaczania czynnika w instalacjach wentylacyjnych, jako wentylatory wyciągowe spalin i jako wentylatory technologiczne. Dobierane indywidualnie do zapytania.
Zakres parametrów: wydajność 5 ÷ 200 m3/s, spiętrzenie 200 ÷ 4 000 Pa.

Zastosowanie:
– wentylator odciągowy
– wentylator osiowy przemysłowy

Możliwe wykonania:
– wentylatory przemysłowe w wykonaniu standardowym, z stali węglowej S235
– wentylatory przeciwwybuchowe do stref zagrożonych wybuchem EX (0, 1, 2, 20, 21, 22)
– wentylatory przemysłowe w całości wykonane z stali nierdzewnej lub kwasoodpornej