Wentylatory chemoodporne

Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty asortymentowej. Zajmujemy się sprzedażą nowoczesnych wentylatorów chemoodpornych. Dokładamy wszelkich starań, aby otrzymali Państwo do swojej dyspozycji produkty najwyższej jakości. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że prezentowane urządzenia będą funkcjonowały nie tylko przy dużym obciążeniu, ale przede wszystkim w niezwykle wymagającym środowisku pracy. Dlatego też zadbaliśmy zarówno o dobrze przemyślany projekt, jak i wykorzystanie do produkcji najlepszych dostępnych materiałów. Chemoodporność wentylatorów uzyskujemy poprzez zastosowanie różnych rozwiązań technologicznych. Wybór konkretnej metody uzależniony jest oczywiście od stopnia agresywności środowiska.

Urządzenia dostępne są m.in.:

  • w wersji gumowanej,
  • stalowej kwasoodpornej,
  • ocynkowanej – z wirnikiem ze stali nierdzewnej.

Ogromna różnorodność propozycji w opracowanej przez naszych specjalistów ofercie sprawia, że każdy Klient znajdzie tutaj optymalną opcję, która całkowicie wyczerpie potrzeby inwestycji.

Gdzie stosuje się nowoczesne wentylatory chemoodporne?

Nowoczesne wentylatory przemysłowe chemoodporne na szeroką skalę wykorzystywane są przede wszystkim w zakładach chemicznych oraz w przemyśle rolno-spożywczym. Na wyjątkową uwagę ze strony odbiorców zasługuje również wyposażenie dodatkowe. Chodzi tutaj m.in. o kompensatory wykonane zgodnie z wykonaniem obudowy i ramy z wibroizolatorami, które mogą być zastosowane w wykonaniu standardowym lub kwasoodpornym. Jeżeli mają Państwo wątpliwości co do tego, które z rozwiązań wybrać, jako producent wentylatorów przemysłowych zachęcamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi doradcami handlowymi. Odpowiedzą oni na wszystkie pytania techniczne i przybliżą największe zalety poszczególnych propozycji. Klienci mogą także liczyć na przygotowanie szczegółowej oferty w wariancie porównawczym, która pozwoli bardzo precyzyjnie oszacować konieczne do poniesienia koszty. Zadbamy również o to, aby zamówione wentylatory chemoodporne znalazły się u Państwa tak szybko, jak tylko jest to możliwe!

Jeśli interesuje Państwa wysokiej jakości wentylator przeznaczony do przestrzeni takich jak zakłady chemiczne I galwanizerie, warto zamówić go w naszej firmie. Dostarczamy urządzenia o różnych parametrach, dzięki czemu dokładnie można dopasować dany egzemplarz do określonego przeznaczenia. Taką funkcję spełnia m.in. projektowany na zamówienie model WWOax-80 – wentylator chemoodporny do specjalnego zastosowania.

 

 

  Naciśnij, żeby zobaczyć nasze referencje:

LOGO KOOPERANT

 

LOGO KOOPERANT

 

HAJDU