Wentylatory przemysłowe wyciągowe

Wykonywane przez naszą firmę wentylatory przemysłowe wyciągowe wykorzystuje się do odprowadzania z pomieszczeń zanieczyszczonego lub nieświeżego powietrza. Pozwalają zadbać o jego wysoką jakość w miejscu pracy, a także utrzymać optymalne warunki środowiskowe. Są wykonane w sposób precyzyjny i przy wykorzystaniu solidnych materiałów oraz komponentów, co umożliwia ich użycie nawet w miejscach, gdzie będą poddawane działaniu niekorzystnych czynników.

Moga to być zarówno wentylatory osiowe jak i promieniowe – zależnie od parametrów., w wykonaniu dopasowanym do potrzeb klienta.

Doświadczony producent wentylatorów przemysłowych wyciągowych – OWENT

Instalacja dostępnych w naszym asortymencie urządzeń niweluje ryzyko pojawienia się wewnątrz budynku niepokojąco wysokiego poziomu wilgotności, co z kolei w dłuższej perspektywie jest niebezpieczne dla wielu materiałów. Jako doświadczony producent wentylatorów przemysłowych wyciągowych zalecamy ich montaż także ze względu na zdrowie osób często przebywających w przestrzeniach zamkniętych, gdzie panuje duża wilgoć. Oferowane przez nas urządzenia są wysokiej jakości, wykonane zgodnie ze wszelkimi obowiązującymi wymogami technicznymi.

Mając na uwadze rozmaite potrzeby i specyfikę budynków, udostępniamy rozbudowaną bazę produktów, które różnią się między sobą rozmiarami, mocą czy maksymalną prędkością obrotową. W zależności od egzemplarza odmienne są także układ osi i sposób montażu – na ścianie lub suficie. Ponadto w sprzedaży dostępne są modele, które można wyposażyć w specjalistyczne filtry czy czujniki. Jako że przemysłowe wentylatory wyciągowe stanowią często końcowy, widoczny element systemu odprowadzania powietrza, zadbaliśmy także o aspekty estetyczne. a więc ich wysokojakościowe wykończenie. Zapraszamy do składania zamówień.